Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CANTOR-TYPE SET
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000096011
Tytuł oryginału: On the set of Perron exponents of discrete linear systems.
Tytuł w wersji polskiej: O wykładnikach Perrona dyskretnych układów liniowych
Autorzy: Adam Czornik, Jerzy Klamka, Michał Niezabitowski.
Źródło: W: Proceedings of the 19th IFAC World Congress, Cape Town, South Africa, August 24-29, 2014 [online]. Ed. Edward Boje, Xiaohua Xia. Oxford : Elsevier, 2014, (plik pdf) s. 11740-11742, bibliogr. 12 poz.
ISBN: 978-3-902823-62-5
Seria: (IFAC Proceedings Volumes ; vol. 47, iss. 3 1474-6670)
Uwagi: Dostępny w Internecie: http://www.sciencedirect.com/science/article/pii/S1474667016434841 [dostęp 12 października 2016]
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,14
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Web of Science
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wykładnik Perrona ; stabilność ; układ zmienny w czasie ; zbiór Cantora
Słowa kluczowe angielskie: Perron exponent ; stability ; time-varying system ; Cantor-type set
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie