Wynik wyszukiwania
Zapytanie: BANACH SPACE
Liczba odnalezionych rekordów: 4



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/4
Nr opisu: 0000129142
Tytuł oryginału: Selected problems of controllability of semilinear fractional systems - a survey.
Autorzy: Artur Babiarz, J. Klamka.
¬ródło: W: Intelligent information and database systems. 11th Asian conference, ACIIDS 2019, Yogyakarta, Indonesia, April 8-11, 2019. Proceedings. Pt. 1. Eds.: Ngoc Thanh Nguyen, Ford Lumban Gaol, Tzung-Pei Hong, Bogdan Trawiński. Cham : Springer, 2019, s. 397-407, bibliogr. 41 poz.
ISBN: 978-3-030-14798-3978-3-030-14799-0
Seria: (Lecture Notes in Computer Science ; vol. 11431 Lecture Notes in Artificial Intelligence ; 0302-9743)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,6
Bazy indeksuj±ce publikację: Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: układ niecałkowitego rzędu ; sterowalno¶ć ; teoria punktu stałego ; przestrzeń Banacha
Słowa kluczowe angielskie: fractional system ; controllability ; fixed point theorem ; Banach space
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


2/4
Nr opisu: 0000105450
Tytuł oryginału: Banach fixed-point theorem in semilinear controllability problems - a survey
Autorzy: Jerzy** Klamka, Artur Babiarz, Michał Niezabitowski.
¬ródło: -Bull. Pol. Acad. Sci., Tech. Sci. 2016 vol. 64 no. 1, s. 21-35, bibliogr. 80 poz.
Impact Factor: 1.156
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0239-7528
e-ISSN: 2300-1917
DOI:
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń Banacha ; przestrzeń Hilberta ; punkty stałe ; przestrzeń nieskończenie wymiarowa ; całkowita sterowalno¶ć
Słowa kluczowe angielskie: Banach space ; Hilbert space ; fixed point ; infinite-dimensional space ; complete controllability
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


3/4
Nr opisu: 0000106956
Tytuł oryginału: Schauder's fixed-point theorem in approximate controllability problems
Autorzy: Artur Babiarz, Jerzy** Klamka, Michał Niezabitowski.
¬ródło: -Int. J. Appl. Math. Comput. Sci. 2016 vol. 26 no. 2, s. 263-275, bibliogr. 53 poz.
Impact Factor: 1.420
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1641-876X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sterowalno¶ć przybliżona ; przestrzeń Banacha ; przestrzeń Hilberta ; twierdzenie Schaudera o punkcie stałym ; przestrzeń nieskończenie wymiarowa
Słowa kluczowe angielskie: approximate controllability ; Banach space ; Hilbert space ; Schauder fixed-point theorem ; infinite-dimensional space
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


4/4
Nr opisu: 0000065077
Tytuł oryginału: On continuous composition operators
Autorzy: Wilhelmina* Smajdor.
¬ródło: -Ann. Pol. Math. 2010 vol. 98 nr 3, s. 273-282, bibliogr. 6 poz.
Impact Factor: 0.476
p-ISSN: 0066-2216
e-ISSN: 1730-6272
Słowa kluczowe polskie: przestrzeń Banacha ; pochodna Lipschitza ; warunek Lipschitza ; warunek Holdera ; równanie Jensena
Słowa kluczowe angielskie: Banach space ; Lipschitzian derivative ; Lipschitzian continuous ; Holder continuous ; Jensen equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.1062


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie