Wynik wyszukiwania
Zapytanie: AQM ALGORITHM
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000113679
Tytuł oryginału: Performance evaluation of an M/G/n -type queue with bounded capacity and packet dropping
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: -Int. J. Appl. Math. Comput. Sci. 2016 vol. 26 no. 4, s. 841-854, 31 poz.
Impact Factor: 1.420
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 1641-876X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; bufor o skończonej pojemno¶ci ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; finite buffer ; loss probability ; queue-size distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


2/7
Nr opisu: 0000089023
Tytuł oryginału: GPU-Accelerated fluid flow approximation of the active queues management algorithms
Tytuł w wersji polskiej: Aproksymacja płynnna algorytmów AQM - wspomagana przez GPU
Autorzy: Adam Domański, J. Domańska, Tadeusz* Czachórski.
¬ródło: -Theor. Appl. Informat. 2013 vol. 25 no. 2, s. 93-104, bibliogr. 23 poz.
Punktacja MNiSW: 7.000
p-ISSN: 1896-5334
e-ISSN: 2300-889X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: sieć komputerowa ; aktywne zarz±dzanie kolejk± ; CUDA ; algorytm AQM
Słowa kluczowe angielskie: computer network ; active queue management ; CUDA ; AQM algorithm
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.4405
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


3/7
Nr opisu: 0000089619
Tytuł oryginału: On the queue-size distribution in the multi-server system with bounded capacity and packet dropping
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: -Kybernetika 2013 vol. 49 iss. 6, s. 855-867, bibliogr. 24 poz.
Impact Factor: 0.563
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0023-5954
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system kolejkowania typu multi-serwer ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; multi-server queueing system ; queue-size distribution
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000079075
Tytuł oryginału: Queue-size distribution in M/G/1-type system with bounded capacity and packet dropping.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: Modern probabilistic methods for analysis of telecommunication networks. Belarusian Winter Workshops in Queueing Theory. BWWQT 2013, Minsk, Belarus, January 28-31, 2013. Proceedings. Eds: A. Dudin, V. Klimenok, G. Tsarenkov, S. Dudin. Berlin : Springer, 2013, s. 177-186, bibliogr. 17 poz.
ISBN: 978-3-642-35979-8978-3-642-35980-4
Organizator: Department of Railway Engineering. Faculty of Transport. Silesian University of Technology. Poland [et al.]
Seria: (Communications in Computer and Information Science ; vol. 356 1865-0929)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksuj±ce publikację: Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; skończony bufor ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system obsługi pojedynczej kolejki ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; finite buffer ; loss probability ; single server queuing system ; queue-size distribution
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/7
Nr opisu: 0000068741
Tytuł oryginału: The generalization of AQM algoritms for queueing systems with bounded capacity.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: Parallel processing and applied mathematics. PPAM 2011. 9th International conference, Torun, Poland, September 11-14, 2011. Revised selected papers. Pt 2. Berlin : Springer, 2012, s. 242-251, bibliogr. 5 poz.
Seria: (Lecture Notes in Computer Science ; vol. 7204 0302-9743)
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; numeryczne odwracanie transformaty Laplace'a ; rozkład prawdopodobieństwa liczby zgłoszeń obecnych w systemie
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; numerical Laplace transform distribution ; queue-size distribution
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/7
Nr opisu: 0000071841
Tytuł oryginału: The generalization of AQM algoritms for queueing systems with bounded capacity.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
¬ródło: W: 9th International Conference on Parallel Processing & Applied Mathematics. PPAM 2011, Toruń, Poland, September 11-14, 2011. Book of abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2011, s. 102
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; numeryczne odwracanie transformaty Laplace'a ; rozkład prawdopodobieństwa liczby zgłoszeń obecnych w systemie
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; loss probability ; numerical Laplace transform distribution ; queue-size distribution
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


7/7
Nr opisu: 0000063381
Tytuł oryginału: Towards a stable AQM via dropping function shaping.
Autorzy: Andrzej Chydziński.
¬ródło: W: The Ninth International Conference on Networks. ICN 2010, Menuires, France, 11-16 April 2010. Proceedings. Eds: T. Gyires [et al.]. Piscataway : Institute of Electrical and Electronics Engineers, 2010, s. 93-97, bibliogr. 25 poz.
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; aktywne zarz±dzanie kolejk±
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; Active Queue Management (AQM) ; active queue management
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie