Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MODERN PROBABILISTIC METHODS FOR ANALYSIS OF TELECOMMUNICATION NETWORKS
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000079075
Tytuł oryginału: Queue-size distribution in M/G/1-type system with bounded capacity and packet dropping.
Autorzy: O. Tikhonenko, Wojciech Kempa.
Źródło: W: Modern probabilistic methods for analysis of telecommunication networks. Belarusian Winter Workshops in Queueing Theory. BWWQT 2013, Minsk, Belarus, January 28-31, 2013. Proceedings. Eds: A. Dudin, V. Klimenok, G. Tsarenkov, S. Dudin. Berlin : Springer, 2013, s. 177-186, bibliogr. 17 poz.
ISBN: 978-3-642-35979-8978-3-642-35980-4
Organizator: Department of Railway Engineering. Faculty of Transport. Silesian University of Technology. Poland [et al.]
Seria: (Communications in Computer and Information Science ; vol. 356 1865-0929)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: algorytm AQM ; skończony bufor ; prawdopodobieństwo utraty zgłoszenia ; system obsługi pojedynczej kolejki ; rozkład liczby zgłoszeń
Słowa kluczowe angielskie: AQM algorithm ; finite buffer ; loss probability ; single server queueing system ; queue-size distribution
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


stosując format:
Nowe wyszukiwanie