Wynik wyszukiwania
Zapytanie: TOMASZEWSKI WITOLD
Liczba odnalezionych rekordów: 38



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/38
Nr opisu: 0000128806
Tytuł oryginału: Centralizers of automorphisms permuting free generators
Autorzy: Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Open Math. 2019 vol. 17 iss. 1, s. 15-22, bibliogr. 10 poz.
Impact Factor: 0.831
Punktacja MNiSW: 10.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: permutacja ; centralizator ; automorfizm
Słowa kluczowe angielskie: permutation ; centralizer ; automorphism
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/38
Nr opisu: 0000113353
Tytuł oryginału: On laws of the form ab=ba equivalent to the abelian law
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Rend. Semin. Mat. Univ. Padova 2016 vol. 136, s. 19-34, bibliogr. 29 poz.
Impact Factor: 0.646
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0041-8994
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo grupy ; grupa przemienna ; komutacji elementów
Słowa kluczowe angielskie: group law ; abelian group ; commutation of elements
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/38
Nr opisu: 0000103401
Tytuł oryginału: On NA-varieties of groups.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and their actions, Będlewo, Poland, 22-26.06.2015. Abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2015, s. 1-2, bibliogr. 3 poz.
Uwagi: Prezentacja dostępna w Internecie: http://mat.polsl.pl/groups/talks/Tomaszewski.pdf [dostęp 28 grudnia 2015]
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


4/38
Nr opisu: 0000098107
Tytuł oryginału: Self-similar automorphisms of a free group of countable rank
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Math. Scand. 2015 vol. 116 no. 1, s. 126-140
Impact Factor: 0.470
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0025-5521
e-ISSN: 1903-1807
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


5/38
Nr opisu: 0000103719
Tytuł oryginału: Sublattices of verbal subgroups
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2015 vol. 86 nr 3/4, s. 377-386, bibliogr. 15 poz.
Impact Factor: 0.438
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0033-3883
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo grupy ; podgrupa werbalna ; różnorodno¶ć
Słowa kluczowe angielskie: group law ; verbal subgroup ; variety ; virtual nilpotence
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/38
Nr opisu: 0000102972
Tytuł oryginału: Tożsamo¶ci grupowe postaci ab tożsame z ba.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Oblicza algebry. Ogólnopolska konferencja naukowa, Kraków, 29-31 maja 2015 r. [online]. Abstrakty. [B.m.] : [b.w.], 2015, (plik pdf) s. 51, bibliogr. 2 poz.
Uwagi: Dostępny w Internecie: http://algebra.up.krakow.pl/abstr-all-strona3.pdf?w=no [dostęp 24 listopada 2015 r.]
Słowa kluczowe polskie: tożsamo¶ć grupowa ; tożsamo¶ć abelowa
Słowa kluczowe angielskie: group identity ; abelian identity
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


7/38
Nr opisu: 0000096707
Tytuł oryginału: On finite number of conjugacy classes in groups
Autorzy: J. Krempa, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Commun. Algebra 2014 vol. 42 iss. 12, s. 5170-5179, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.388
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: klasa sprzężono¶ci ; warunki skończono¶ci ; rozszerzenie grupy
Słowa kluczowe angielskie: conjugacy class ; finiteness conditions ; group extension ; primary: 20E45 ; secondary: 20E06 ; secondary: 20E22 ; secondary: 20F50
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


8/38
Nr opisu: 0000098104
Tytuł oryginału: On Milnor laws.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: The Sixth Podlasie Conference on Mathematics, Białystok, Poland, July 1-4, 2014. Book of abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2014, s. 36-37, bibliogr. 5 poz.
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


9/38
Nr opisu: 0000098108
Tytuł oryginału: The algorithms that recognize Milnor laws and properties of these laws
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Algebra Discrete Math. 2014 vol. 17 nr 2, s. 308-332, bibliogr. 38 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1726-3255
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: OTHER
Dostęp on-line:


10/38
Nr opisu: 0000091220
Tytuł oryginału: Groups of bounded automorphisms of a free group of countably infinite rank
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2013 vol. 83 nr 4, s. 715-725, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.519
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0033-3883
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizm wolnej grupy ; automorfizm ograniczony ; elementarne automorfizmy Nielsena
Słowa kluczowe angielskie: automorphism of a free group ; bounded automorphism ; elementary Nielsen automorphisms
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


11/38
Nr opisu: 0000091224
Tytuł oryginału: When the commutation of two words gives abelianity?.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups St Andrews 2013 in St Andrews. Proceedings [online]. [B.m.] : [b.w.], 2013, (plik pdf) s. 1-115
Uwagi: Dostępny w Internecie: http://www.groupsstandrews.org/2013/slides/Tomaszewski.pdf [dostęp 28 kwietnia 2013]
Liczba arkuszy wydawniczych: 5,2
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


12/38
Nr opisu: 0000077447
Tytuł oryginału: A defining property of virtually nilpotent groups
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 2012 vol. 81 nr 3/4, s. 415-420, bibliogr. 9 poz.
Impact Factor: 0.322
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0033-3883
Słowa kluczowe polskie: grupa nilpotentna ; grupa wolna
Słowa kluczowe angielskie: locally graded group ; nilpotent group ; free group
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


13/38
Nr opisu: 0000077449
Tytuł oryginału: Fixed points of automorphisms preserving the length of words in free solvable groups
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Arch. Math. 2012 vol. 99 nr 5, s. 425-432, bibliogr. 17 poz.
Impact Factor: 0.376
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 0003-889X
e-ISSN: 1420-8938
DOI:
Słowa kluczowe polskie: automorfizm grup ; grupa rozwi±zywalna ; tożsamo¶ć ; punkty stałe ; słowa symetryczne
Słowa kluczowe angielskie: automorphism of groups ; solvable group ; identity ; fixed points ; symmetric words
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


14/38
Nr opisu: 0000077483
Tytuł oryginału: Group laws [x, y -1] identical to u(x, y) and varietal properties
Autorzy: Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Commun. Algebra 2012 vol. 40 iss. 12, s. 4661-4667, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.356
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
DOI:
Słowa kluczowe polskie: prawo Engela ; prawo grupy ; wła¶ciwo¶ci
Słowa kluczowe angielskie: Engel law ; group law ; properties
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


15/38
Nr opisu: 0000071856
Tytuł oryginału: Symmetric operations in groups and Marczewski-Płonka problem.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and their actions, Będlewo, Poland, 9-13.07.2012. Abstracts. [B. m.] : [b.w.], 2012, s. 17
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


16/38
Nr opisu: 0000077428
Tytuł oryginału: On Engel and positive laws.
Autorzy: Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups St Andrews 2009 in Bath. Vol. 2. Ed. by C. M. Campbell [et al.]. Cambridge : Cambridge University Press, 2011, s. 461-472, bibliogr. 37 poz.
ISBN: 978-0-521-27904-8
Seria: (London Mathematical Society Lecture Note Series ; 388 0076-0552)
Słowa kluczowe polskie: prawo pozytywne ; prawo Engela
Słowa kluczowe angielskie: positive law ; Engel law
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


17/38
Nr opisu: 0000072416
Tytuł oryginału: On mep-relations in the wreath product of groups
Autorzy: Zbigniew* Szaszkowski, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -J. Algebra 2011 vol. 341 iss. 1, s. 306-312, bibliogr. 7 poz.
Impact Factor: 0.613
p-ISSN: 0021-8693
e-ISSN: 1090-266X
DOI:
Słowa kluczowe polskie: teoria grup ; grupa permutacji ; splot ; generator
Słowa kluczowe angielskie: group theory ; permutation group ; wreath product ; generator
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


18/38
Nr opisu: 0000077445
Tytuł oryginału: Classification of identities in groups.
Autorzy: Witold Tomaszewski, Olga** Macedońska.
¬ródło: W: IV Podlaska Konferencja Matematyki.
Organizator: Polskie Towarzystwo Matematyczne [et. al.]
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


19/38
Nr opisu: 0000071830
Tytuł oryginału: Mep-relations in the wreath product of symmetric and cyclic group.
Autorzy: Witold Tomaszewski, Zbigniew* Szaszkowski.
¬ródło: W: Groups and their actions, Bedlewo, Poland, 23-28.08.2010. Abstracts. [B. m.] : [b.w.], 2010, s. 38
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


20/38
Nr opisu: 0000071795
Tytuł oryginału: On polynomial growth.
Autorzy: Beata Bajorska, Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and their actions, Bedlewo, Poland, 23-28.08.2010. Abstracts. [B. m.] : [b.w.], 2010, s. 7-8
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


21/38
Nr opisu: 0000077440
Tytuł oryginału: On existence of a wreath product of symmetric group and cyclic group in the symmetric group.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Geometric Group Theory. Davis 60.
Organizator: Ministry of Sciences and Higher Education of the Government of Poland [et. al.]
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


22/38
Nr opisu: 0000077444
Tytuł oryginału: Grupy generowane przez mep-pary.
Autorzy: Witold Tomaszewski, Zbigniew* Szaszkowski, Marek Żabka.
¬ródło: W: III Podlaska Konferencja Matematyki, Białystok, 11-13 kwietnia 2008 [online]. [B.m.] : [b.w.], 2008, (plik pdf) s. 1-16, bibliogr. 2 poz.
Organizator: Polskie Towarzystwo Matematyczne [et al.]
Uwagi: Dostępny w Internecie: http://ptm.pb.bialystok.pl/konferencja/2008/Referat-Tomaszewski-slajdy.pdf [dostęp 13 lutego 2013]
Słowa kluczowe polskie: mep-para ; mep-grupa
Słowa kluczowe angielskie: mep-pair ; mep-group
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


23/38
Nr opisu: 0000031912
Tytuł oryginału: Groups generated by (near) mutually engel periodic pairs
Autorzy: Piotr Słanina, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Boll. Unione Mat. Ital., B 2007 vol. 10 iss. 8, s. 485-499, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 0392-4041
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


24/38
Nr opisu: 0000037809
Tytuł oryginału: On groups of n-permutations.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and their actions. The 1th international conference, Będlewo, Poland, 1-7 June 2007. [B.m.] : [b.w.], 2007, s. 28-29
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


25/38
Nr opisu: 0000031360
Tytuł oryginału: Twierdzenia Gołoda.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Letnia Szkoła Algebry i Topologii, Gliwice, 5-9 wrze¶nia 2005. Red. P. Gawron. Politechnika ¦l±ska. Instytut Matematyki, Matematyczne Koło Naukowe Wydziału Matematyczno-Fizycznego Politechniki ¦l±skiej. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2007, s. 67-72, bibliogr. 4 poz.
Słowa kluczowe polskie: twierdzenie Gołoda ; nil-algebra ; grupa torsyjna
Słowa kluczowe angielskie: Golod's theorem ; nil-algebra ; torsion group
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.


26/38
Nr opisu: 0000077442
Tytuł oryginału: Podnoszenie automorfizmów skończonych rzędów.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: II Podlaska Konferencja Matematyki.
Organizator: Polskie Towarzystwo Matematyczne [et. al.]
Typ publikacji: RK
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


27/38
Nr opisu: 0000008006
Tytuł oryginału: A basis of Bachmuth type in the commutator subgroup of a free group
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Can. Math. Bull. - Bull. Can. Math. 2003 vol. 46 iss. 2, s. 299-303, bibliogr. 4 poz.
Impact Factor: 0.291
p-ISSN: 0008-4395
e-ISSN: 1496-4287
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


28/38
Nr opisu: 0000007748
Tytuł oryginału: Groups of invertible quaternions over rings Z[1/p].
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and group rings. The tenth international conference, Ustroń, Poland, June 10-14, 2003. [B.m.] : [b.w.], [2003], s. 53, bibliogr. 1 poz.
Organizator: Institute of Mathematics of Silesian University of Technology at Gliwice, Institute of Mathematics of Warsaw University
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


29/38
Nr opisu: 0000000166
Tytuł oryginału: Automorphisms of prime order of free metabelian groups.
Autorzy: Cz. Bagiński, Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and group rings. The Ninth international conference, Białystok, Poland, 18-23 June 2001. [B.m.] : [b.w.], [2001], s. 11
Organizator: Institute of Mathematics. University of Białystok, Institute of Mathematics. Warsaw University, Institute of Mathematics. Silesian University of Technology
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


30/38
Nr opisu: 0000000249
Tytuł oryginału: On automorphisms of finite order in free abelian groups.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and group rings. The Eighth international conference, Wisła, Poland, 6-10 June 2000. [B.m.] : [b.w.], [2000], s. 43
Organizator: Institute of Mathematics. Silesian University of Technology, Institute of Mathematics. University of Białystok, Institute of Mathematics. Warsaw University
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


31/38
Nr opisu: 0000055086
Tytuł oryginału: Automorfizmy permutuj±ce w grupach i ich punkty stałe. Rozprawa doktorska.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
Miejsce i rok obrony: Katowice, 1999
Opis fizyczny: , 94 k., bibliogr. 38 poz.
Uczelnia i wydział: Uniwersytet ¦l±ski. Wydział Matematyki, Fizyki i Chemii.
Promotor: prof. dr hab. Olga Macedońska-Nosalska
Typ publikacji: D
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


32/38
Nr opisu: 0000007968
Tytuł oryginału: Bases of the commutator subgroup of the free group.
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: W: Groups and group rings. The seventh international conference, Supra¶l, 15-19 June 1999. [B.m.] : [b.w.], [1999], s. 23-24, bibliogr. 5 poz.
Organizator: Institute of Mathematics. University of Białystok, Institute of Mathematics. Warsaw University, Institute of Mathematics. Silesian Technical University
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


33/38
Nr opisu: 0000005355
Tytuł oryginału: Symmetric presentations for groups
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. 1999 z. 84, s. 233-242, bibliogr. 5 poz.
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.3359


34/38
Nr opisu: 0000024430
Tytuł oryginału: On arrangment of regular cyclic subgroup in symmetric group
Autorzy: Piotr Gawron, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Publ. Math. Debrecen 1998 t. 53 fasc. 1/2, s. 49-57, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0033-3883
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


35/38
Nr opisu: 0000026451
Tytuł oryginału: On existence of fixed points for automorphisms of order two
Autorzy: Olga** Macedońska-Nosalska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Demonstr. Math. 1997 vol. 30 no. 1, s. 189-192, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0420-1213
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.2957
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


36/38
Nr opisu: 0000034804
Tytuł oryginału: On symmetric identities in group varieties
Autorzy: Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. 1996 z. 72, s. 111-114, bibliogr. 3 poz.
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.3359


37/38
Nr opisu: 0000037071
Tytuł oryginału: On the fixed points series for permutations of generators
Autorzy: Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. 1995 z. 74, s. 171
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.3360


38/38
Nr opisu: 0000043871
Tytuł oryginału: On the form of fixed points for involutions in a free Abelian group
Autorzy: Olga** Macedońska, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Demonstr. Math. 1994 vol. 27 no. 3/4, s. 805-808, bibliogr. 5 poz.
p-ISSN: 0420-1213
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.2957
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY
Dostęp BCP¦:


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie