Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SIEGMUND S
Liczba odnalezionych rekordów: 7



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/7
Nr opisu: 0000134795
Tytuł oryginału: A Hilbert space approach to fractional difference equations.
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, K. Kitzing, Michał Niezabitowski, S. Siegmund, S. Trostorff, H. T. Tuan.
Źródło: W: Difference equations and discrete dynamical systems with applications. 24th ICDEA, Dresden, Germany, May 21-25, 2018. Ed.: Martin Bohner, Stefan Siegmund, Roman Simon Hilscher, Petr Stehlik. Cham : Springer, 2020, s. 115-131, bibliogr. 21 poz.
ISBN: 978-3-030-35501-2978-3-030-35502-9
Seria: (Springer Proceedings in Mathematics & Statistics ; vol. 312 2194-1009)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 1
Bazy indeksujące publikację: Springer; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: geometria komputerowa ; teoria grafów ; cykl Hamiltona
Słowa kluczowe angielskie: computational geometry ; graph theory ; Hamilton cycle
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


2/7
Nr opisu: 0000134796
Tytuł oryginału: Difference equations and discrete dynamical systems with applications. 24th ICDEA, Dresden, Germany, May 21-25, 2018. Eds. Martin Bohner, Stefan Siegmund, Roman Simon Hilscher, Petr Stehlik.
Adres wydawniczy: Cham : Springer, 2020
Opis fizyczny: , 364 s.
ISBN: 978-3-030-35501-2978-3-030-35502-9
Seria: (Springer Proceedings in Mathematics & Statistics ; vol. 312 2194-1009)
Uwagi: Publikacja nie należy do bibliografii Uczelni
Liczba arkuszy wydawniczych: 22
DOI:
Typ publikacji: 000
Język publikacji: ENG


3/7
Nr opisu: 0000134830
Tytuł oryginału: Some results on linear nabla Riemann-Liouville fractionaldifference equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Math. Methods Appl. Sci. 2020 vol. 43, s. 7815-7824, bibliogr. 19 poz.
Impact Factor: 1.626
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 0170-4214
e-ISSN: 1099-1476
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; wykładnik Lapunowa
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; Lyapunov exponent ; nabla Riemann-Liouville difference
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


4/7
Nr opisu: 0000131760
Tytuł oryginału: Asymptotic properties of discrete linear fractional equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Bull. Pol. Acad. Sci., Tech. Sci. 2019 vol. 67 no. 4, s. 749-759, bibliogr. 40 poz.
Impact Factor: 1.385
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 0239-7528
e-ISSN: 2300-1917
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie Caputo ; równanie Riemanna-Liouville'a ; równanie splotu Volterra ; stabilność ; dyskretny układ liniowy ułamkowego rzędu
Słowa kluczowe angielskie: Caputo equation ; Riemann-Liouville equation ; Volterra convultion equation ; stability ; linear discrete-time fractional system
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


5/7
Nr opisu: 0000132080
Tytuł oryginału: On asymptotic properties of discrete Volterra equations of convolution type.
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: W: 2019 24th International Conference on Methods and Models in Automation and Robotics (MMAR), 26-29 August 2019, Miedzyzdroje, Poland. Piscataway : Institute of Electrical and Electronics Engineers, 2019, s. 13-17, bibliogr. 30 poz.
ISBN: 978-1-7281-0934-3978-1-7281-0933-6
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: IEEE Xplore; INSPEC; Scopus
DOI:
Słowa kluczowe polskie: model matematyczny ; splot ; równanie różniczkowe ; analiza stabilności ; stabilność asymptotyczna ; informatyka
Słowa kluczowe angielskie: mathematical model ; convolution ; difference equation ; stability analysis ; asymptotic stability ; computer science
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


6/7
Nr opisu: 0000130852
Tytuł oryginału: Variation of constant formulas of linear autonomous Grünwald-Letnikov-type fractional difference equations.
Autorzy: P. T. Anh, Piotr Jurgaś, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: W: International Conference of Numerical Analysis and Applied Mathematics (ICNAAM 2018), Rhodes, Greece, 13-18 September 2018. Eds. Theodore Simos and Charalambos Tsitouras. Melville : American Institute of Physics, 2019, art. no. 450082, bibliogr. 8 poz.
ISBN: 978-0-7354-1854-7
Seria: (AIP Conference Proceedings ; vol. 2116, iss. 1 0094-243X)
Punktacja MNiSW: 20.000
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksujące publikację: Scopus; Web of Science
DOI:
Typ publikacji: RK
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.


7/7
Nr opisu: 0000127844
Tytuł oryginału: Variation of constant formulas for fractional difference equations
Autorzy: P. T. Anh, Artur Babiarz, Adam Czornik, Michał Niezabitowski, S. Siegmund.
Źródło: -Arch. Control Sci. 2018 vol. 28 no. 4, s. 617-633, bibliogr. 26 poz.
Impact Factor: 1.559
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 1230-2384
e-ISSN: 2300-2611
DOI:
Słowa kluczowe polskie: równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; uzmiennianie stałych ; separowalność rozwiązań
Słowa kluczowe angielskie: fractional difference equation ; variation of constant ; separation of solutions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie