Wynik wyszukiwania
Zapytanie: SŁANINA PIOTR
Liczba odnalezionych rekordów: 16



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/16
Nr opisu: 0000129777
Tytuł oryginału: Laws with constants in Thompson's group F
Autorzy: Piotr Słanina, R. Zarzycki.
¬ródło: -J. Group Theory 2019 in press, s., bibliogr. 16 poz.
Uwagi: Article in press
Impact Factor: 0.470
Punktacja MNiSW: 70.000
p-ISSN: 1433-5883
e-ISSN: 1435-4446
DOI:
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


2/16
Nr opisu: 0000127311
Tytuł oryginału: On groups containing subsets with removable points.
Autorzy: Agnieszka Bier, Piotr Słanina, Y. Cornulier.
¬ródło: W: Joint Meeting of UMI-SIMAI-PTM Wrocław, Poland, September 17-20, 2018. [B.m.] : [b.w.], 2018, s. 1
Organizator: Italian Mathematical Union, Italian Society of Industrial and Applied Mathematics, Polish Mathematical Society
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/16
Nr opisu: 0000098765
Tytuł oryginału: Generalizations of Fibonacci polynomials and free linear groups
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: -Linear and Multilinear Algebra 2016 vol. 64 iss. 2, s. 187-195, bibliogr. 14 poz.
Impact Factor: 1.000
Punktacja MNiSW: 25.000
p-ISSN: 0308-1087
e-ISSN: 1563-5139
DOI:
Słowa kluczowe polskie: grupa wolna ; grupa liniowa ; wielomian Fibonacciego
Słowa kluczowe angielskie: free group ; linear group ; Fibonacci polynomial
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/16
Nr opisu: 0000095211
Tytuł oryginału: On identities satisfied by cancellative semigroups and their groups of fractions.
Autorzy: Olga** Macedońska, Piotr Słanina.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 305-312, bibliogr. 17 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,5
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: tożsamo¶ci półgrupowe ; grupa frakcji
Słowa kluczowe angielskie: semigroup identities ; fraction group
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:
Dostęp BCP¦:


5/16
Nr opisu: 0000100775
Tytuł oryginału: On some free semigroups, generated by matrices
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: -Czech. Math. J. 2015 vol. 65 iss. 2, s. 289-299, bibliogr. 15 poz.
Impact Factor: 0.284
Punktacja MNiSW: 15.000
p-ISSN: 0011-4642
e-ISSN: 1572-9141
DOI:
Słowa kluczowe polskie: wolna półgrupa ; półgrupy macierzy ; 20M05 ; 20E05
Słowa kluczowe angielskie: free semigroup ; semigroups of matrices ; 20M05 ; 20E05
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


6/16
Nr opisu: 0000095212
Tytuł oryginału: On some Mobius transformations generating free semigroup.
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 313-323, bibliogr. 27 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 0,68
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: wolna półgrupa ; półgrupy macierzy
Słowa kluczowe angielskie: free semigroup ; semigroups of matrices
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


7/16
Nr opisu: 0000084706
Tytuł oryginału: Generalizations of Fibonacci polynomials and free linear groups.
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: W: 15th International Conference on Fibonacci Numbers and Their Applications, Eger, Hungary, June 25-30, 2012. Abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2012, s. 79
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


8/16
Nr opisu: 0000072953
Tytuł oryginału: Polynomial sequences applied to unsolved problems in linear group theory.
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: W: Groups and their actions, Będlewo, Poland, 9-13.07.2012. Abstracts. [B. m.] : [b.w.], 2012, s. 13-14
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


9/16
Nr opisu: 0000071828
Tytuł oryginału: On some free semigroups, generated by matrices.
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: W: Groups and their actions, Bedlewo, Poland, 23-28.08.2010. Abstracts. [B. m.] : [b.w.], 2010, s. 36-37
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


10/16
Nr opisu: 0000038782
Tytuł oryginału: GB-problem in the class of locally graded groups
Autorzy: Olga** Macedońska, Piotr Słanina.
¬ródło: -Commun. Algebra 2008 vol. 36 iss. 3, s. 842-850
Impact Factor: 0.337
p-ISSN: 0092-7872
e-ISSN: 1532-4125
Słowa kluczowe polskie: generowanie półgrup ; tożsamo¶ci półgrupowe
Słowa kluczowe angielskie: generating subsemigroup in a group ; semigroup identities
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


11/16
Nr opisu: 0000037806
Tytuł oryginału: Groups generated by (near) mutually Engel periodic pairs.
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: W: Groups and their actions. The 1th international conference, Będlewo, Poland, 1-7 June 2007. [B.m.] : [b.w.], 2007, s. 26-27, bibliogr. 2 poz.
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


12/16
Nr opisu: 0000031912
Tytuł oryginału: Groups generated by (near) mutually engel periodic pairs
Autorzy: Piotr Słanina, Witold Tomaszewski.
¬ródło: -Boll. Unione Mat. Ital., B 2007 vol. 10 iss. 8, s. 485-499, bibliogr. 6 poz.
p-ISSN: 0392-4041
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


13/16
Nr opisu: 0000054669
Tytuł oryginału: Problem Bergmana. Tożsamo¶ci półgrupowe w grupach. Rozprawa doktorska.
Autorzy: Piotr Słanina.
Miejsce i rok obrony: Katowice, 2005
Opis fizyczny: , 52 k., bibliogr. 45 poz.
Uczelnia i wydział: Uniwersytet ¦l±ski.
Promotor: prof. dr hab. inż. Olga* Macedońska-Nosalska
Typ publikacji: D
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


14/16
Nr opisu: 0000025804
Tytuł oryginału: On some free groups, generated by matrices
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: -Demonstr. Math. 2004 vol. 37 no. 1, s. 55-61, bibliogr. 23 poz.
p-ISSN: 0420-1213
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.2957


15/16
Nr opisu: 0000025562
Tytuł oryginału: Ore congruences and their properties
Tytuł w wersji polskiej: Kongruencje Ore i ich własno¶ci
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: -Zesz. Nauk. P¦l., Mat. 2004 z. 91, s. 289-297, bibliogr. 8 poz.
p-ISSN: 0072-470X
Słowa kluczowe polskie: warunek Ore ; kongruencja
Słowa kluczowe angielskie: Ore condition ; congruence
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l. sygn. P.3359


16/16
Nr opisu: 0000037921
Tytuł oryginału: On groups generated by semigroups.
Autorzy: Piotr Słanina.
¬ródło: W: Groups and group rings. The tenth international conference, Ustroń, Poland, June 10-14, 2003. [B.m.] : [b.w.], [2003], s. 48-49
Organizator: Institute of Mathematics of Silesian University of Technology at Gliwice, Institute of Mathematics of Warsaw University
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie