Wynik wyszukiwania
Zapytanie: MAINKA EWELINA
Liczba odnalezionych rekordów: 8



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/8
Nr opisu: 0000095197
Tytuł oryginału: Functional equations and Nemytskij operator.
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk, Jakub Ludew.
¬ródło: W: Monograph on the occasion of 100th birthday anniversary of Zygmunt Zahorski. Ed. by Roman Wituła, Damian Słota, Waldemar Hołubowski. Gliwice : Wydaw. Politechniki ¦l±skiej, 2015, s. 239-257, bibliogr. 21 poz.
ISBN: 978-83-7880-206-8
Seria: (Monografia ; [Politechnika ¦l±ska] nr 545)
Liczba arkuszy wydawniczych: 1,18
Bazy indeksuj±ce publikację: MathSciNet
Słowa kluczowe polskie: operator Niemyckiego ; funkcja wielowarto¶ciowa ; równanie Jensena ; równanie funkcyjne ; przestrzeń Lip alfa
Słowa kluczowe angielskie: Nemytskij operator ; set-valued function ; Jensen equation ; functional equation ; Lip alpha space
Typ publikacji: U
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Lokalizacja ¬ródła: P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-licence: CC-BY-NC-ND
Dostęp on-line:


2/8
Nr opisu: 0000101409
Tytuł oryginału: On some Ruziewicz problems associated with Dini's type theorem on divergent series.
Autorzy: Konrad Kaczmarek, Ewelina Mainka-Niemczyk, Roman Wituła.
¬ródło: W: XXIX International Summer Conference on Real Functions Theory, Niedzica, Poland, September 6-11, 2015. Abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2015, s. 43-44
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


3/8
Nr opisu: 0000091009
Tytuł oryginału: Integral representation of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
¬ródło: -J. Appl. Anal. 2012 vol. 18 no. 2, s. 243-258, bibliogr. 20 poz.
Punktacja MNiSW: 8.000
p-ISSN: 1425-6908
e-ISSN: 1869-6082
DOI:
Słowa kluczowe polskie: warto¶ć zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; całka Riemanna ; odwzorowanie
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; Riemann integral ; representation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


4/8
Nr opisu: 0000077882
Tytuł oryginału: Multivalued second order differential problem
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
¬ródło: -Ann. Univ. Paedagog. Crac., Stud. Math. 2012 vol. 11 fol. 122, s. 53-67, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 7.000
p-ISSN: 2081-545X
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


5/8
Nr opisu: 0000073805
Tytuł oryginału: On some multivalued second order differential problem.
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
¬ródło: W: 25th Summer Conference on Real Functions Theory, Stara Lesna, Slovakia, September 2 - September 7, 2012. Abstracts. [B.m.] : [b.w.], 2012, s. 42
Typ publikacji: K
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


6/8
Nr opisu: 0000091010
Tytuł oryginału: Some properties of set-valued sine families
Autorzy: Ewelina Mainka-Niemczyk.
¬ródło: -Opusc. Math. 2012 vol. 32 no. 1, s. 159-170, bibliogr. 16 poz.
Punktacja MNiSW: 10.000
p-ISSN: 1232-9274
DOI:
Słowa kluczowe polskie: warto¶ć zadana ; rodzina sinusów ; rodzina cosinusów ; ci±gło¶ć rodziny sinusów ; różnica Hukuhary
Słowa kluczowe angielskie: set-valued ; sine family ; cosine family ; continuity of sine family ; Hukuhara difference ; concave set-valued functions
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


7/8
Nr opisu: 0000063442
Tytuł oryginału: On uniformly continuous Nemytskij operators generated by set-valued functions
Autorzy: Ewelina Mainka.
¬ródło: -Aequationes Math. 2010 vol. 79 iss. 3, s. 293-306, bibliogr. 10 poz.
p-ISSN: 0001-9054
e-ISSN: 1420-8903
Słowa kluczowe polskie: równanie funkcyjne Jensena ; warto¶ć dodana ; operator jednostajnie ciagły
Słowa kluczowe angielskie: Jensen equation ; set-valued ; uniformly continuous operator
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Dostęp on-line:


8/8
Nr opisu: 0000082636
Tytuł oryginału: Matematyka. Zajęcia wyrównawcze. Zeszyt ćwiczeń. Praca zbiorowa napisana przez uczestników seminarium dydaktycznego w Instytucie Matematyki Politechniki ¦l±skiej. Pod red. Haliny Jondro i Jana Pochciała.
Autorzy: Katarzyna Adrianowicz, Małgorzata** Biedrońska, Agnieszka Bier, Barbara Biły, Dominika* Derfla, Karol* Grzyb, Paweł* Jesionowski, Halina** Jondro, Stanisław** Kiełtyka, Krzysztof* Król, Bożena* Kulik, Barbara* Luks-Ogrodnik, Janina Macura, Ewelina Mainka, Elwira Mateja-Losa, Barbara Pakleza, Maria* Pichocka, Jan Pochciał, Szymon Rabsztyn, Anna* Słupik, Ewa** Szocińska, Dorota* ¦liwińska, Kajetan** Tochowicz, Maria* Żytka.
Adres wydawniczy: Gliwice : Wydaw. Pracowni Komputerowej Jacka Skalmierskiego, 2009
Opis fizyczny: , 69 s., bibliogr. 8 poz.
Słowa kluczowe polskie: matematyka ; zadania
Słowa kluczowe angielskie: mathematics ; exercises
Typ publikacji: P
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie