Wynik wyszukiwania
Zapytanie: JURGAŚ P
Liczba odnalezionych rekordów: 1



Przejście do opcji zmiany formatu | Wyświetlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/1
Nr opisu: 0000041299
Tytuł oryginału: Falseness of the finiteness property of the spectral subradius
Autorzy: Adam Czornik, P. Jurgaś.
Źródło: -Int. J. Appl. Math. Comput. Sci. 2007 vol. 17 no. 2, s. 173-178, bibliogr. 7 poz.
p-ISSN: 1641-876X
Słowa kluczowe polskie: obiekt skończoności
Słowa kluczowe angielskie: finiteness property ; spectral subradius
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w PŚl.
Dostęp on-line:


stosując format:
Nowe wyszukiwanie