Wynik wyszukiwania
Zapytanie: CHMIELOWSKA AGATA
Liczba odnalezionych rekordów: 5



Przej¶cie do opcji zmiany formatu | Wy¶wietlenie wyników w wersji do druku | Pobranie pliku do edytora | Przesłanie wyników do modułu analizy | excel | Nowe wyszukiwanie
1/5
Nr opisu: 0000136486
Tytuł oryginału: Asymptotic relations for the products of elements of some positive sequences
Autorzy: Agata Chmielowska, Michał Różański, Barbara Smoleń, Ireneusz Sobstyl, Roman Wituła.
¬ródło: -Open Math. 2020 vol. 18 iss. 1, s. 886-893, bibliogr. 16 poz.
Impact Factor: 0.773
Punktacja MNiSW: 40.000
e-ISSN: 2391-5455
DOI:
Słowa kluczowe polskie: liczby pierwsze ; specjalne ci±gi liczbowe ; relacje asymptotyczne ; granice
Słowa kluczowe angielskie: prime numbers ; special sequences ; asymptotic relations ; limits
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_AUTHOR open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


2/5
Nr opisu: 0000135466
Tytuł oryginału: Comparison of the probabilistic ant colony optimization algorithm and some iteration method in application for solving the inverse problem on model with the Caputo type fractional derivative
Autorzy: Rafał Brociek, Agata Chmielowska, Damian Słota.
¬ródło: -Entropy 2020 vol. 22 iss. 5, art. no. 555 s. 1-12, bibliogr. 33 poz.
Impact Factor: 2.494
Punktacja MNiSW: 100.000
p-ISSN: 1099-4300
DOI:
Słowa kluczowe polskie: pochodna ułamkowego rzędu ; równanie różnicowe ułamkowego rzędu ; problem odwrotny ; modelowanie matematyczne ; przewodzenie ciepła
Słowa kluczowe angielskie: fractional derivative ; fractional difference equation ; inverse problem ; mathematical modeling ; heat conduction
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


3/5
Nr opisu: 0000135355
Tytuł oryginału: Matrix methods in evaluation of integrals
Autorzy: Roman Wituła, Damian Słota, J. Matlak, Agata Chmielowska, Michał Różański.
¬ródło: -J. Appl. Math. Comp. Mech. 2020 vol. 19 iss. 1, s. 103-112, bibliogr. 25 poz.
Punktacja MNiSW: 20.000
p-ISSN: 2299-9965
e-ISSN: 2353-0588
DOI:
Słowa kluczowe polskie: metody macierzowe
Słowa kluczowe angielskie: matrix methods ; evaluation of integrals ; central binomial coefficients ; dentities for finite sums
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY-NC-ND open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


4/5
Nr opisu: 0000136495
Tytuł oryginału: Parameter identification in the two-dimensional Riesz space factional diffusion equation
Autorzy: Rafał Brociek, Agata Chmielowska, Damian Słota.
¬ródło: -Fractal Fract. 2020 vol. 4 iss. 3, s. 1-10, bibliogr. 21 poz.
Punktacja MNiSW: 20.000
e-ISSN: 2504-3110
DOI:
Słowa kluczowe angielskie: fractional derivative ; fractional differential equation ; inverse problem ; parameter identification ; two-dimensional differential equation
Typ publikacji: A
Język publikacji: ENG
Zasieg terytorialny: Z
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.
Informacje o dostępie open-access: open-access-text-version: FINAL_PUBLISHED open-access-licence: CC-BY open-access-release-time: AT_PUBLICATION open-access-article-mode: OPEN_JOURNAL
Dostęp on-line:


5/5
Nr opisu: 0000131469
Tytuł oryginału: Wstęp do teorii półgrup operatorów.
Autorzy: Agata Chmielowska.
¬ródło: W: IX Konferencja Zastosowań Matematyki w Technice, Informatyce i Ekonomii. ZaMa '19. Gliwice, 19.09.2019. Gliwice : [b.w.], 2019, s. 15, bibliogr. 3 poz.
Organizator: Zakład Matematyki Obliczeniowej i Przemysłowej Instytutu Matematyki Wydziału Matematyki Stosowanej Politechniki ¦l±skiej, Stowarzyszenie Wychowanków Wydziału Matematyczno-Fizycznego i Wydziału Matematyki Stosowanej
Słowa kluczowe polskie: teoria półgrup
Słowa kluczowe angielskie: semigroup theory
Typ publikacji: K
Język publikacji: POL
Zasieg terytorialny: K
Afiliacja: praca afiliowana w P¦l.


stosuj±c format:
Nowe wyszukiwanie